درباره ما


معین صنعت مشهد فعالیت خود را در زمینه تولید دستگاه های صنایع غذایی اعم از شرینگ کابینتی و تونلی ، سیل وکیوم ظروف یکبار مصرف ، نوار نقاله و پرده هوا آغاز نموده است . این مجموعه کلیه ماشین آلات خود را با توجه به نیاز مشتری طراحی و اجرا میکند. یکی از بزرگنرین اهداف این مجموعه کیفیت مطلوب و قیمت مناسب ، بی شک رضایت مشتری است. کلیه دستگاههای تولید شده توسط معین صنعت مشهد با ۱۲ ماه گارانتی بدون قید و شرط و بهترین خدمات تحویل مشتری داده میشود.

اکنون در دومین دهه از فعالیت خود افتخار می کنیم که دستگاههای این شرکت در اقصی نقاط میهن عزیزمان و برخی از کشورهای همجوار در حال کار می باشد و اینک توانمندتر از گذشته و با محصولات متنوع تر، آماده ارائه خدمات به صنایع کشور می باشد.

معین صنعت مشهد یک شرکت مهندسی است که توسط متخصصین فنی در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات بسته بندی در راستای ارتقاء سطح کیفی تجهیزات و استانداردهای بین المللی فعالیت می نماید. در حال حاضر این شرکت با بهره گیری از کادر فروش، فنی، تعمیرات،آموزش و نصب دستگاه با دارا بودن خط تولید مجهز به همراه ادوات و تجهیزات پیشرفته آمادگی خود را در خصوص ارائه خدمات و تولید در حداقل زمان ممکن اعلام می دارد.

دپارتمان طراحی و تولید

دستگاه شیرینگ کابینی

دستگاه سیل وکیوم

دستگاه سیل با سایزها و قالبهای مختلف

نوار نقاله

طراحی،تولید و راه اندازی خط کامل تولید ساندویچ

آماده همکاری با:

واحدهای تولیدی: رستورانها،قنادیها،قطعات خودرو،لوازم الکترونیکی و غیره

کارخانه های تولید: خیارشور،سالاد الویه،ساندویچ سرد،سوسیس و کالباس،ترشیجات،زیتون و غیره

کارخانه های بسته بندی: لبنیات،خشکبار،کیک و کلوچه،گزو سوهان،مرغ، گوشت، ماهی، سالاد و سبزیجات و غیره

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه مشتریان محترم (شرکت ها و مؤسسات) و افرادی که با اعتماد خود به این مجموعه، ما را حمایت کردند، استدعا داریم که با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید.

مفتخر خواهیم شد تا در صورت امکان، دعوت ما را پذیرفته و اجازه فرمایید تا امکانات پذیرایی و بازدید شما را از کارخانه و نمایشگاه دائمی ماشین آلات این شرکت فراهم نماییم. مدیریت و کارکنان شرکت امیدوارند در سال جاری افتخار خدمت رسانی به شما را داشته و توقعات شما را برآورده سازند. خدمت به جنابعالی مایه خرسندی ماست و با خوشحالی مشتاق شنیدن و پاسخگویی به سؤالات شما هستیم.